Info
Wat zijn de mogelijkheden om een school te organiseren dat ieder kind zich zo volledig mogelijk kan ontplooien en dat uitsluiting wordt tegengegaan?
Hoe kunnen we kinderen, die extra zorg nodig hebben (en dit zijn hoe langer hoe meer ook kinderen zonder ‘diagnose’), ondersteunen? Hoe kunnen we de samenwerking tussen leraren, ouders en therapeuten versterken?
Bart Vanmechelen is opgeleid in psychologie en antroposofie, in organisatieontwikkeling en existential well-beingcounseling. Hij werkt momenteel aan het Go-atheneum als lid van het leiderschapsteam van de sectie voor inclusieve sociale ontwikkeling. Hij werkte als leraar in een steinerschool voor kinderen die extra zorg nodig hebben en als directeur van een heilpedagogisch dagcentrum voor kinderen met meervoudige beperkingen. Hij heeft jarenlange ervaring als docent en trainer in antroposofische beroepsopleidingen, geeft advies aan leraren en coördineert online internationale werkgroepen rond ’scholen voor iedereen’ en de antroposofische scholingsweg in relatie tot het beroep. Hij geeft lezingen, workshops en draagt bij aan conferenties en opleidingen wereldwijd en is betrokken bij kwaliteits- en organisatieontwikkeling in sociale initiatieven en steinerscholen.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 9,99 |
| -26 jaar | € 8,00 |
| +65 jaar | € 8,00 |
| Medewerkers en leerlingen van de Steinerschool | Gratis |
| UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Regio Gent € 2,00 |
