A Tribute to Engelbert Humperdinck & More!
Info
Zondagmiddag vol sfeer en nostalgie: Tribute aan Engelbert Humperdinck & meer in Sint-Niklaas
Op zondag 29 maart 2026 vormt Hanuman in Sint-Niklaas het decor voor een bijzondere Sunday Afternoon Show: een uitgebreide muzikale namiddag met een tribute aan Engelbert Humperdinck én een verrassend veelzijdig repertoire dat verder reikt dan croonermuziek alleen.
Allround zanger-crooner Michael Heaven brengt een stijlvolle ode aan Engelbert Humperdinck, maar het publiek mag zich verwachten aan veel meer dan romantische ballads. Deze show is een muzikale totaalbeleving vol herkenning, energie en sfeer.
Een muzikale reis door decennia:
Hoewel de warme klanken en tijdloze klasse van Engelbert Humperdinck centraal staan, beperkt de namiddag zich zeker niet tot het crooner-genre. Het programma omvat:
- Meezingers die iedereen kent – van nostalgische evergreens tot publieksfavorieten
- Tijdloze soulklassiekers – met gevoel gebracht en recht uit het hart
- De beste disco-danshits – onweerstaanbare ritmes die uitnodigen om mee te bewegen
- Romantische ballads en swingende klassiekers
Met zijn krachtige stem, charisma en podiumprésence weet Michael Heaven moeiteloos te schakelen tussen intieme momenten en energieke passages. De show is opgebouwd als een muzikale reis door verschillende stijlen en decennia, waardoor zowel liefhebbers van klassieke crooners als fans van soul en disco volledig aan hun trekken komen.
Dit wordt geen gewone tribute, maar een gevarieerde namiddagshow waarin sfeer, interactie en muzikale kwaliteit centraal staan.
Praktische informatie:
📅 Datum: Zondag 29 maart 2026
🕑 Start show: 14:00 uur
🚪 Deuren open: 13:00 uur
🎟 Inkom: €25 (inclusief koffie/thee met gebak)
📞 Info & reservatie: 0475/619 040
📍 Locatie: Koffiebar Hanuman – Kokkelbeekstraat 65, 9100 Sint-Niklaas
🌐 Website artiest: www.michael-heaven.com
De toegankelijke namiddagformule met koffie/thee en gebak zorgt voor een gezellige en ontspannen sfeer, ideaal voor een muzikale uitstap met vrienden, familie of muziekliefhebbers uit de regio.
Over de artiest Michael Heaven:
Michael Heaven, geboren op 2 december 1983 in Sint-Niklaas, staat bekend als een veelzijdige zanger-crooner met een groot hart én passie voor muziek. Zijn warme stemgeluid en elegante uitstraling maken hem bijzonder geschikt voor het repertoire van Engelbert Humperdinck, maar zijn muzikale bereik gaat veel verder.
Met passie en overtuiging brengt hij zowel gevoelige ballads als energieke klassiekers. Zijn optredens worden gekenmerkt door authenticiteit, vakmanschap en een sterke connectie met het publiek. Deze Sunday Afternoon Show toont de brede muzikale horizon van de artiest en bewijst dat nostalgie perfect hand in hand kan gaan met dansbare energie.
In 2017 zong hij als eerste en enige Belg ooit een duet met Engelbert Humperdinck tijdens diens jubileumtournee in Antwerpen. In 2019 nam hij een bijzondere cover op van “You’re My World” in de beroemde Abbey Road Studios in Londen. In 2022 trad hij bovendien op tijdens de Vredefeesten in het park in Sint-Niklaas, waar hij het publiek wist te bekoren met zijn kenmerkende stijl en uitstraling.
Afgelopen december maakte Michael zijn debuut in het Waasland Shopping Center. Deze reeks van 6 optredens bestaande uit kerst- en croonerklassiekers werd zo’n groot succes dat hij meteen opnieuw werd geboekt voor dit jaar.
Michael Heaven staat vandaag bekend als een rasentertainer die garant staat voor stijlvolle optredens, zowel in binnen- als buitenland – van intieme gelegenheden tot grote evenementen.
Over de locatie - Hanuman - een thuisbasis voor kunstenaars en muzikanten:
De show vindt plaats in Hanuman, een unieke locatie in Sint-Niklaas die zich niet alleen profileert als koffiebar, maar ook als evenementenruimte en creatieve ontmoetingsplek. Hanuman wil bewust een thuisbasis zijn voor kunstenaars en muzikanten — een warme plek waar talent kan groeien, optreden en zich artistiek ontwikkelen.
Door kwalitatieve livemuziek te programmeren en artiesten een podium te bieden, draagt Hanuman actief bij aan het culturele leven in de stad en regio. De Sunday Afternoon Show met Michael Heaven past perfect binnen deze visie: muziek verbinden met ontmoeting, beleving en artistieke expressie.
Een namiddag om niet te missen:
Wie van tijdloze muziek, herkenbare melodieën, soulvolle momenten en s
Wanneer?
Contactgegevens
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 25,00 |
