1 Jaar Cactus Café
Deze activiteit is helaas afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:
Info
Cactus Café blaast op 7 juni één kaarsje uit!
Op zaterdag 7 juni vieren we het eenjarig bestaan van de jongste telg in de Cactus family en dat laten we niet onopgemerkt voorbijgaan.
Vanaf 17u openen we opnieuw ons zonnig dakterras met een open air Platendraaiers XL en een live band. Pizza Roule zorgt voor handgemaakte, houtgebakken en authentieke pizza's. Wij voorzien een lekker en gevarieerd aanbod aan drankjes om samen te klinken op een jaar vol sfeer, muziek en gezelligheid. Het wordt een feestje, zowel binnen als buiten! Kom mee vieren en genieten!
Line-up:
Sanne De Muynck (b)
House, breaks, disco, hiphop, baile funk, bassline en garage – anything goes!
Comptoir Viktoir b2b Smooth Sam (b)
Funk, Latin, Jazz, early 2000’s hits & classics met een hoek af.
Oh Deer (b)
Classic disco jams met funky modern twists
Banda Quetzal (b) & Que Siempre Si (mx)
Banda Quetzal is een vertrouwd gezicht in de Brusselse Marollen. Ze brengen er hun eigenzinnige versie van Son Jarocho, traditionele Mexicaanse muziek die de ritmes van Afrikaanse slaven en lokale tradities mengt met Europese invloeden, en voegen er een scheut grootstedelijke flair aan toe. Samen met het Mexicaanse trio Que Siempre Si komen ze als straatorkest het Cactus terras opzwepen met hun Latijns-Amerikaanse grooves.
Wanneer?
Contactgegevens
Geschikt voor
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
| UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Regio Brugge Gratis |
UiTPAS-Punten
Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen:
