wandeling ganzen, watervogels en steltlopers
Info
De Rollegemse Meersen zijn een eerder minder gekend gebied, maar zeker in de winter, wanneer een deel van het gebied onder gelopen is, vormt het een ware magneet voor diverse trek - en standvogels. Ze vinden er rust en noodzakelijk foerageergebied om te kunnen overwinteren of zich aan te sterken om hun trek te volbrengen.
We bekijken er van achter een struikzone de vele ganzen - en, eendensoorten, zwanen, vluchten kievieten, soorten steltlopers, enz....... in hun prachtige winterkleed. De voorbije edities leverden altijd erg veel soorten op, telkens ook wat minder verwachte soorten.
Een fototoestel met stevige telelens kan nuttig zijn, maar breng zeker een verrekijker (als je die hebt) en rubber laarzen mee. Pas ook uw kledij aan volgens het heersende weer.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
