Hotel D'Hane Steenhuyse
Vr 27 feb

Twee Gentse stadspaleizen

Schrijf je in
Mogelijk tot en met 20 februari 22:59

Info

In de Gentse Veldstraat vind je twee prachtige, tegenover elkaar gelegen stadspaleizen: Hotel d'Hane Steenhuyse en Huis Arnold Vander Haeghen, twee adellijke residenties en een kijkje bieden in het rijke 18e en 19e-eeuwse leven, met weelderige salons, kunst en een verborgen binnentuin : een fantastische indruk van hoe de Gentse elite vroeger leefde.

In Hotel d’Hane Steenhuyse komen de geluiden van dansmuziek en aankomende koetsen je tegemoet. Al snel verglijdt elk tijdsbesef en waan je je een van de bezoekers van de graaf en de gravin.

In Huis Arnold Vander Haeghen vind je een van de best bewaarde authentieke Chinese salons, een eetkamer in belle epoquestijl en een reconstructie van de werkkamer van Nobelprijswinnaar Maurice Maeterlinck.

AANTAL DEELNEMERS : 20 max. (op tijd reserveren, want op = op)

VERVOER : met trein van 13:15 naar Gent St.Pieters (aankomst 13:57)

Wanneer?

tot

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 15,00
niet-leden € 18,00
UiTPASKansentarief met UiTPAS Regio Brugge € 3,00

Meer Begeleide uitstappen of rondleidingen