Poëzieweek: Mulhacén door Jonas Bruyneel
Do 29 jan 2026

Poëzieweek: Mulhacén door Jonas Bruyneel

BraembibliotheekSint-Cordulaplein 13, 2900 Schoten
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Jonas Bruyneel neemt je mee in een muzikale theaterbewerking van zijn roman Mulhacén

In Mulhacén wandelt Jonas Bruyneel met de vermoorde Andalusische dichter Federico García Lorca van Granada naar de top van de Mulhacén, de hoogste berg van Spanje. Die tocht brengt hen langs de witte dorpen van de Alpujarras, door valleien en olijfgaarden, en over de besneeuwde flanken van de Sierra Nevada. Onderweg vergelijken ze hun twijfels over de poëzie en praten ze over polarisatie in de samenleving, de constante dreiging van de dood en de waanzinnige wellust van het leven. In zijn binnenzak bewaart Federico een revolver. Je weet maar nooit.

In 2026 wordt herdacht dat Federico García Lorca 90 jaar geleden werd vermoord.

Samen met Esther Coorevits en Klaas Tomme zette Bruyneel Mulhacén om in een theatervoorstelling, onder het kundige oog van theatermaker Bart De Wildeman. 

Regie: Bart De Wildeman • Tekst en spel: Jonas Bruyneel • Muziek: Esther Coorevits en Klaas Tomme • Scenografie: Toon Delanote

Wanneer?

tot

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 5,00
UiTPASKansentarief met UiTPAS Van Polder tot Kempen € 1,00

Meer Theatervoorstellingen