Kustenstencentrum De Vooruit in Gent
Zo 15 mrt

Gegidste wandeling Het rode Gent

Kunstencentrum VIERNULVIERSint-Pietersnieuwstraat 23, 9000 Gent
Geschikt vanaf 18 jaar

Info

Blik Historik wandeling Gent

Langs iconische plekken zoals het Feestlokaal Vooruit en Ons Huis op de Vrijdagmarkt ontdek je het verhaal van sociale strijd en solidariteit. Bewonder het standbeeld van Edward Anseele, de socialistische voorman die met visie en daadkracht de arbeidersbeweging naar nieuwe hoogten leidde. Hoor hoe coöperaties zoals Vooruit hun stempel drukten op het Gentse stadsleven en ver voorbij.

Sluit af met een blik op het verleden én de toekomst van dit rijke erfgoed.

Praktisch
  • Afspraak aan De Vooruit (Kunstencentrum VierNulVier) om 14u.
  • Vanaf het station Gent-Sint-Pieters neem je tram 1 richting Evergem, tot aan halte Plateaustraat. Vanaf het station Gent-Dampoort zijn er verschillende busverbindingen tot aan halte Gent Zuid.
  • Einde omstreeks 16u30 aan het Industriemusuem.
  • Door mee te wandelen spaar je een punt op je Blik Historik spaarkaart.
  • Tip: Wil je met andere deelnemers carpoolen of zoek je een cultuurbuddy om samen te gaan? Na je inschrijving ontvang je een link waarmee je kan afspreken met andere deelnemers.

Wanneer?

tot

Contactgegevens

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 10,00
UiTPASKansentarief met Andere Regio's € 2,00

UiTPAS-Punten

Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen:

Meer Begeleide uitstappen of rondleidingen