Description
Za 3 jan 2026

Digidokter: hackers en oplichters buitenhouden

Bibliotheek ZwevegemBekaertstraat 13, 8550 Zwevegem
Geschikt voor alle leeftijden
Koop tickets
Mogelijk tot en met 03 januari 2026, 09:00

Info

Naast het gebruik van sterke wachtwoorden en veilige inlogmethodes zijn er tal van andere voorzorgsmaatregelen die je kan nemen om hackers en oplichters buiten te houden.
In deze Digidoktersessie kaderen we eerst waar de grootste gevaren zitten. Het stereotype beeld van een ‘computernerd met een donkere trui die je computer overneemt’ is stilaan achterhaald. Anno 2025 zijn de meeste hackers betere psychologen dan programmeurs. Ze doen zich voor als iemand anders, soms zelfs iemand die je persoonlijk kent, om jou op die manier belangrijke inloggegevens te ontfutselen.
In deze infosessie overlopen we de methodes van deze oplichters zodat je hun pogingen herkent mocht je er mee te maken krijgen. We geven ook enkele voorzorgsmaatregelen mee die je nu al kan ondernemen om jezelf te beschermen. Tenslotte bekijken we ook wat je nog kan doen als het kwaad al geschied is: hoe kan je virussen neutraliseren en wat moet je doen als je account toch gehackt is.

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 5,00
UiTPASKansentarief met UiTPAS Zuidwest € 1,00

Meer Cursussen of workshops