Gleb Gladkov
Za 20 dec

Vredesconcert met en door 2 vrienden: een Russische violist en een Oekraïense accordeonist

Sint Petrus en UrbanuskerkHuiseplein, 9750 Huise (Kruisem)
Geschikt voor alle leeftijden
Koop tickets
Mogelijk tot en met 20 december 22:59

Info

Gleb, onze bijzonder geniale vriend, Gladkov, komt samen met zijn kompaan Stefan. Een wonderviolist samen met een crack aan het accordeon. Dat de ene in Rusland is geboren en de andere in Oekraïene, maakt hun vriendschap in deze tijden wel heel bijzonder. Samen doorkruisen zij onze contreien en spelen zij met een schreeuw om vrede. Hun Vredesconcert is opgebouwd rond meditatieve volksmuziek en klassieke melancholie. Deze twee bijzonder fijne jongens willen met hun muziek aan vriendschap en bewustzijn bouwen. 

Dit gebeuren staat in het teken van onze wens om het Vredeslicht dit jaar bij zoveel mogelijk mensen te brengen. De opbrengst van dit concert helpt de vele kosten van ons LICHT project dragen. 25.000 kaarsjes zullen aangestoken worden en fonkelen tussen 24 december en 4 januari.

Voor een innemende ervaring heten we allen van harte welkom in de kerk van Huise. Dit muzikale samenzijn geldt voor alle leeftijden.

© Copyright afgehandeld door YouTube

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 20,00
aan de kassa€ 25,00
-23 jaar € 10,00
-12 jaarGratis

Meer Concerten