Mulhacén
Do 25 jul 2024
Afgelopen

Mulhacén - een muzikale poëzietheatervoorstelling

Info

In Mulhacén wandelt Jonas Bruyneel met de vermoorde Andalusische dichter Federico García Lorca van Granada naar de top van de Mulhacén, de hoogste berg van Spanje. Die tocht brengt hen langs de witte dorpen van de Alpujarras, door valleien en olijfgaarden, en over de besneeuwde flanken van de Sierra Nevada. Onderweg vergelijken ze hun twijfels over de poëzie en praten ze over polarisatie in de samenleving, de constante dreiging van de dood en de waanzinnige wellust van het leven. In zijn binnenzak bewaart Federico een revolver. Je weet maar nooit.
Samen met muzikanten Esther Coorevits en Klaas Tomme zette Bruyneel Mulhacén om in een poëzietheatervoorstelling, onder het kundige oog van theatermaker Bart De Wildeman.

Mulhacén is een evenement van Uncle Wellington's Wives vzw met de steun van Poëziecentrum en Cultuur Gent, en maakt deel uit van Zomerlief gaat vreemd, het literaire luik van het Trefpuntfestival.

Wanneer?

tot
Afgelopen

Contactgegevens

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Theatervoorstellingen