Kunstexpositie Leny Tuinhof & Renild van Heukelom
Deze activiteit is helaas afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:
Info
Uitnodiging – Kunstexpositie Leny Tuinhof & Renild van Heukelom
3 t/m 7 december bij Nobody & Friends
Van 3 tot en met 7 december nodigen wij je van harte uit voor een bijzondere kunstexpositie bij Nobody & Friends, waar de schilderijen van Leny Tuinhof en Renild van Heukelom elkaar ontmoeten in een dialoog van kleur, emotie en verbeelding.
Leny Tuinhof verkent in haar werk de spanning tussen abstractie en figuratie. Organische vormen, geïnspireerd op bloemen en de natuur, ontvouwen zich in krachtige penseelstreken, intense kleuren en gelaagde texturen. Voor Leny is de bloem zowel motief als metafoor — voor vergankelijkheid, kwetsbaarheid én innerlijke kracht. Haar schilderijen bewegen tussen fragiel en monumentaal en nodigen uit tot een zintuiglijke ervaring voorbij het herkenbare beeld.
Renild van Heukelom laat zich inspireren door de poëzie van alledaagse momenten. Vanuit foto’s die haar raken, ontstaat een langzaam groeiend beeld: transparante lagen, pasteuze verf en intuïtieve kleurencombinaties vormen melancholische, soms vervreemdende scènes vol stille betekenis. In haar werk vervaagt de werkelijkheid om plaats te maken voor herinnering, emotie en een subtiel visueel verhaal.
Samen creëren Tuinhof en Van Heukelom een expositie waarin natuur, herinnering en het alledaagse een nieuwe gedaante aannemen — een ontmoeting van twee unieke blikken op het leven.
Bezoek de expositie:
📅 3 – 7 december
🕒 Woensdag t/m vrijdag: 13:00 – 18:00 uur
🕒 Zaterdag & zondag: 12:00 – 17:00 uur
📍 Nobody & Friends
We kijken ernaar uit je te verwelkomen.
Wanneer?
Contactgegevens
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
