van tot
GROUPE DIANE
Waar?
OPEK (Openbaar Entrepot voor de Kunsten)
Vaartkom 4
3000 Leuven
Wanneer?
Deze activiteit is voorbij, de datum is gepasseerd.
Datum: Evenement afgelopen
Datum: Evenement afgelopen
Prijs
Basistarief: €16.00
Kansentarief met UiTPAS Regio Leuven: €3.20
Over deze activiteit
In 1980 gijzelen vier jonge kerels een lijnbus en rijden naar de BRT. Ze eisen radiozendtijd. Het nieuwstedelijk over moderne Robin Hoods.
“Ik moet iets doen!” De eighties zijn nog maar net begonnen en Michel Strée, een jonge kerel uit Vielsalm, heeft er genoeg van. De dingen moeten veranderen. Samen met twee minderjarige vrienden gijzelt hij op 14 november 1980 een lijnbus en dwingt de chauffeur om naar de BRT te rijden. Zijn eis: radiozendtijd.
Na de eerste samenwerkingen in Angst en Hoop werken Christophe Aussems en Stijn Devillé weer volop samen in deze voorstelling over sociale acties en moderne Robin Hoods. Groupe diane gaat in première in Leuven, op donderdag 9 februari.
DE STAND DER DINGENSamen met Het nieuwstedelijk bieden we je met De Stand der Dingen een reeks van boeiende voorstellingen en gesprekken waarmee we theater middenin de wereld plaatsen en omgekeerd.- nagesprek op zaterdag 11 februari