Chris Lomme en Simone Milsdochter
16 okt Volzet of uitverkocht
Afgelopen

Eenakter 'Daar mag je niet aan denken' met Chris Lomme en Simone Milsdochter

Grote RaadzaalKasteeldreef 72, 9920 Lovendegem (Lievegem)
Theatervoorstelling
Geschikt vanaf 65 jaar

Info

Eenakter over nalaten en voortleven

Het einde van het leven hoort bij het leven zelf. Net als onze nalatenschap. Want wat we nalaten in ons testament, toont hoe we in het leven staan. Maar mág je daaraan denken? En hoe praat je erover? Met de eenakter Daar mag je niet aan denken en het praatcafé nadien wil Kom op tegen Kanker nalatenschap uit de taboesfeer halen en mensen laten nadenken over het opmaken van een testament. 

Actrices Chris Lomme en Simone Milsdochter spelen in deze aangrijpende voorstelling een moeder en dochter die zich een weg zoeken door twijfels, verlangens en verdriet. Om uit te komen bij dat wezenlijke onderdeel van ieders leven: het einde en wat er daarna gebeurt.

Na elke voorstelling organiseren we een praatcafé, waar ook notarieel juristen van Kom op tegen Kanker aanwezig zijn. Mensen kunnen er vrijblijvend napraten en al hun vragen stellen over het opmaken van een testament en wat daarbij komt kijken.  

 Toegang: gratis – vrije bijdrage ten voordele van Kom op Tegen Kanker   

© Copyright afgehandeld door YouTube

Wanneer?

tot (Volzet of uitverkocht)
Afgelopen

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis