DE ARENA #1: jongeren & criminaliteit - gasten: Vincent Van Quickenborne & Arno Van Overberghe
Info
Verken de boeiende wereld van justitie
Jongeren straffen: hoe gaan we ermee om? We zoeken het uit tijdens de eerste editie van onze nieuwe debatreeks DE ARENA, zonder ons daarbij te laten afleiden door de vaak polariserende media.
We richten ons specifiek op jongeren en criminaliteit. Wanneer is een straf straf genoeg? Wat is het nut van een gevangenisstraf? Hoe is het gesteld met ons gevangenisbeleid? Komen aan bod: het Reuzegom-drama, het recht op vereniging en op vrije meningsuiting. Vaste panelleden zijn internationaal strafpleiter Walter Van Steenbrugge en ondernemer Yasmien Naciri.
Zij krijgen het gezelschap van Minister van Justitie Vincent Van Quickenborne en Arno Van Overberghe van studentenvereniging Umoja Gent, een organisatie die zich inzet voor de samenhorigheid en visibiliteit van Gentse studenten die deel uitmaken van de Afrikaanse diaspora.
Lisbeth Imbo modereert de gesprekken. Het publiek(be)oordeelt.
Welkom in DE ARENA!
DE ARENA is een relaxed performance. Dat betekent dat het zaallicht niet helemaal wordt gedoofd, mensen de zaal vrij in en uit kunnen en het publiek geluid en beweging kan en mag maken.
Wanneer?
Afgelopen
Contactgegevens
Geschikt voor
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | € 10,00 |
Pay What You Can 13€ | € 13,00 |
Pay What You Can 16€ | € 16,00 |
UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Regio Gent € 2,00 |
UiTPAS-Punten
Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen: