U bent hier:

Volgende 30 dagen, Regio Roeselare, Voor UiTPAS en Paspartoe

Musea, concertzalen, theaters, sportclubs ... sluiten even de deuren. Ook thuis blijft UiTinVlaanderen je inspireren met met online concerten, voorstellingen en films.
Blijf op de hoogte van nieuwe zoekresultaten via RSS
Je zocht op:
Volgende 30 dagen Verwijder filter× Regio Roeselare Verwijder filter× Voor UiTPAS en Paspartoe Verwijder filter× Alle filters verwijderen

Zoek sneller volgende keer

Bewaar deze zoekopdracht

21 resultaten gevonden


zondag 6 december 2020

Bouwmeester Louis Verstraete

Izegem, Eperon d'Or - Industriële Erfgoedsite

Begeleide uitstap of rondleiding

zondag 13 december 2020

Demo ambachtelijke kleitegels maken

Izegem, Eperon d'Or - Industriële Erfgoedsite

Begeleide uitstap of rondleiding

6+

woensdag 23 december 2020

Een eigen kleitegel!

Izegem, Eperon d'Or - Industriële Erfgoedsite

Cursus of workshop

6+

zondag 27 december 2020

Een eigen kleitegel!

Izegem, Eperon d'Or - Industriële Erfgoedsite

Cursus of workshop

6+

woensdag 30 december 2020

Een eigen kleitegel!

Izegem, Eperon d'Or - Industriële Erfgoedsite

Cursus of workshop

Van 14 november 2020 tot 25 april 2021

ViceVersa

Izegem, Eperon d'Or - Industriële Erfgoedsite

Tentoonstelling

Bezoek Eperon d'Or

Izegem, Eperon d'Or - Industriële Erfgoedsite

Tentoonstelling

10+

Tiener Techniekacademie Izegem (STEM)

Izegem, VTI

Cursus of workshop

8+

Junior Techniekacademie Izegem (STEM)

Izegem, Middenschool Atheneum Bellevue

Cursus of workshop

10+

Tiener Techniekacademie Staden (STEM)

Oostnieuwkerke (Staden), voormalige basisschool

Cursus of workshop

10+

Tiener Techniekacademie Roeselare (STEM)

Roeselare, TRAX

Cursus of workshop

10+

Tiener Techniekacademie Ledegem (STEM)

Rollegem-Kapelle, De Kobbe

Cursus of workshop

10+

Tiener Techniekacademie Lichtervelde (STEM)

Lichtervelde, Middenschool Sint-Rembert

Cursus of workshop

10+

Tiener Techniekacademie Ingelmunster (STEM)

Ingelmunster, Prizma middenschool

Cursus of workshop

8+

Junior Techniekacademie Staden (STEM)

Oostnieuwkerke (Staden), voormalige basisschool

Cursus of workshop

10+

Tiener Techniekacademie Moorslede (STEM)

Moorslede, GC De Bunder

Cursus of workshop

8+

Junior Techniekacademie Ledegem (STEM)

Rollegem-Kapelle, De Kobbe

Cursus of workshop

8+

Junior Techniekacademie Hooglede (STEM)

Hooglede, Zaal Den Akker / Domein 't Chringhene

Cursus of workshop

10+

Tiener Techniekacademie Hooglede (STEM)

Hooglede, Zaal den Akker

Cursus of workshop

8+

Junior Techniekacademie Roeselare (STEM)

Roeselare, TRAX

Cursus of workshop

1-20 van 21 resultaten

Ontvang een e-mail als er nieuwe resultaten zijn

Bewaar deze zoekopdracht