U bent hier:

Animatie en kinderfilms, Computer en techniek, Regio Antwerpen

Blijf op de hoogte van nieuwe zoekresultaten via RSS
Je zocht op:
Animatie en kinderfilms Verwijder filter× Computer en techniek Verwijder filter× Regio Antwerpen Verwijder filter× Alle filters verwijderen

Zoek sneller volgende keer

Bewaar deze zoekopdracht

120 resultaten gevonden


8+

Van 21 september 2019 tot 7 december 2019

Leer programmeren met CodeFever in Mortsel - ByteBusters Level 1 (8-10 jaar)

Mortsel, Koninklijk Atheneum Mortsel

Cursus of workshop

10+

Van 21 september 2019 tot 7 december 2019

Leer programmeren met CodeFever in Brasschaat - CodeKraks Level 1 (10-12 jaar)

Brasschaat, Sint-Michielscollege - Brasschaat

Cursus of workshop

10+

Van 21 september 2019 tot 7 december 2019

Leer programmeren met CodeFever in Antwerpen - CodeKraks Level 1 (10-12 jaar)

Antwerpen 2 (Antwerpen), Stedelijk Lyceum Pestalozzi

Cursus of workshop

10+

Van 21 september 2019 tot 7 december 2019

Leer programmeren met CodeFever in Mortsel - CodeKraks Level 1 (10-12 jaar)

Mortsel, Koninklijk Atheneum Mortsel

Cursus of workshop

8+

Van 21 september 2019 tot 7 december 2019

Leer programmeren met CodeFever in Antwerpen - ByteBusters Level 1 (8-10 jaar)

Antwerpen 2 (Antwerpen), Stedelijk Lyceum Pestalozzi

Cursus of workshop

8+

Van 21 september 2019 tot 7 december 2019

Leer programmeren met CodeFever in Brasschaat - ByteBusters Level 1 (8-10 jaar)

Brasschaat, Sint-Michielscollege - Brasschaat

Cursus of workshop

Van 21 september 2019 tot 7 december 2019

Leer programmeren met CodeFever in Brasschaat - DigiHeroes Level 1 (12-15 jaar)

Brasschaat, Sint-Michielscollege - Brasschaat

Cursus of workshop

Van 21 september 2019 tot 7 december 2019

Leer programmeren met CodeFever in Antwerpen - DigiHeroes Level 1 (12-15 jaar)

Antwerpen, Lyceum Pestalozzi

Cursus of workshop

3+

Van 4 december 2019 tot 7 december 2019

Ernest en Célestine: winterpret

Antwerpen, De Cinema

Film

3+

zondag 8 december 2019

Rita en Krokodil

Brasschaat, Theater Hemelhoeve

Film

Van 16 oktober 2019 tot 8 december 2019

Shaun het Schaap De Film: Het Ruimteschaap

Antwerpen, Cartoon's

Film

woensdag 11 december 2019

Ernest en Célestine 4+

Merksem, Cultuurcentrum Merksem / Concertzaal

Film

6+

Van 13 november 2019 tot 11 december 2019

Ontdekkingsaanbod Studio T

Merksem, Merksemdok

Cursus of workshop

6+

Van 13 november 2019 tot 11 december 2019

Ontdekkingsaanbod Studio T

Merksem, Merksemdok

Cursus of workshop

3+

woensdag 11 december 2019

Mannetje Tak (4+)

Schoten, CC Schoten - De Kaekelaar

Film

Van 30 oktober 2019 tot 11 december 2019

Handige Henriëtta

Schilde, Den Bieshof

Cursus of workshop

6+

Van 11 december 2019 tot 14 december 2019

Mirai

Antwerpen, De Cinema

Film

zaterdag 14 december 2019

The Polar Express

Zandvliet, Concertzaal De Schelde

Film

3+

zondag 15 december 2019

Film op zondagochtend: De Fabeltjeskrant (3+)

Schoten, CC Schoten - De Kaekelaar

Film

3+

zondag 15 december 2019

Ernest en Celestine - ontbitfilm

Deurne, Cinema Rix

Film

1-20 van 120 resultaten

Ontvang een e-mail als er nieuwe resultaten zijn

Bewaar deze zoekopdracht