U bent hier:

Astene-dreef, halfweg ter hoogte van dwarse dreef

Locatie Natuurgebied of park

Doe je mee aan een potluck in het bos? Iedereen brengt iets mee om te eten en alles wordt samen gelegd in een grote picknick. De drank wordt voorzien door de organisatoren. Samen genieten wij van de prachtige omgeving. Als je komt graag een seintje met wat je zal meebrengen voor de picknick. Aansluitend is er om 14 u de tocht met Ridder Rogier. Een knotsgekke wandeling van 5 km voor alle jonge gezinnen en voor iedereen die zich nog jong voelt.

Info

Waar zonder nummer
9800 Astene (Deinze)

Hoe geraak ik hier?

bracke.wim@skynet.be
093800103