Sa Majesté des Mouches
Theatercollectief Bleeding Bulls trekt voor drie maanden naar Burkina Faso. In de hoofdstad Ouagadougou werken twee theatermakers met jonge Burkinese acteurs van het theatergezelschap Troupe de Yamwekre aan een nieuwe theatervoorstelling. De voorstelling wordt in het Frans gespeeld en voorzien van Nederlandse boventiteling.
- Wanneer
- woe 15/02/12 om 20:00 Meer data en locaties
- Waar
-
BRONKS Jeugdtheater
Varkensmarkt 15, 1000 Brussel
Wegbeschrijving, Routeplanner MIVB - Wie
- Bleeding Bulls
- Links
-
www.bleedingbulls.be
www.bronks.be - Leeftijd
- 15+
- Doelgroep
- Jongeren vanaf 15 jaar (15+)
Wij zijn expressionisten. Wij verminken ons gezicht of lichaam om u een betere indruk van onze psychische en emotionele gesteldheid te geven. Wij portretteren niet onze buitenkant maar de binnenkant. Wij hebben vaak een groteske uitstraling. Wij lopen in keurige pakken door de sloppenwijken en roken sigaren. Wij zijn Utopia.
Theatercollectief Bleeding Bulls trekt voor drie maanden naar Burkina Faso. In de hoofdstad Ouagadougou werken twee theatermakers met jonge Burkinese acteurs van het theatergezelschap Troupe de Yamwekre aan een nieuwe theatervoorstelling. Voor Sa Majesté des Mouches laat de groep zich inspireren door persoonlijke en andere verhalen. Het resultaat van deze interculturele uitwisseling is poëtisch theater tussen herkenbaarheid en vervreemding. Van Ouagadougou gaat het nu naar Brussel.
Gepubliceerd via www.uitdatabank.be
Gepubliceerd via www.uitdatabank.be
© BRONKS Jeugdtheater
Maak zelf een UiTiD
Met je eigen UiTiD ontvang je aanbevelingen op jouw maat, kan je deelnemen aan onze wedstrijden en inschrijven op onze nieuwsbrief.
Meld je direct aan via:
Geen Facebook, Twitter of Google-account?
Meld je aan met je UiTiD
Of registreer een nieuw UiTiD.
