Hoog contrast menu inschakelen
Kijken en luisteren
  • Muziek (0)
  • Dans (0)
  • Theater (0)
  • Film (0)
  • Lezingen en debatten (0)
  • Festivals (0)
  • Sport (0)
Doen
  • Cursussen en workshops (0)
  • Quiz en spel (0)
  • Nachtleven (0)
  • Kermissen en feesten (0)
  • Uitstappen en rondleidingen (0)
  • Sport (0)
  • Fietsen en wandelen (0)
Bezoeken
  • Tentoonstellingen (0)
  • Musea en monumenten (0)
  • Natuur en landschappen (0)
  • Beurzen (0)
  • Markten en braderieën (0)
UiT met kinderen
  • Muziek (0)
  • Dans en theater (0)
  • Film (0)
  • Tentoonstellingen (0)
  • Evenementen en festivals (0)
  • Cursussen en workshops (0)
  • Recreatie en sport (0)
  • Literatuur (0)
  • Buiten (0)
Pallieteren: fiets en speel mee

© Lier en het Pallieterland

Pallieteren: fiets en speel mee

Met het gezin, je collega's of vrienden een plezierige namiddag beleven en eens goed gek doen! Spring dan snel op je fiets voor de volksspelentocht.
In elke deelnemende horecazaak vind je een authentiek volksspel zoals teppeschiet, sjoelbak, trou madam, struifvogelspel of rekker-trekker.
Gegarandeerd een namiddag ouderwets vertier!

Waar Lier en Pallieterland vzw, Grote Markt 57, 2500 Lier
Wanneer

ma tot zo

Contact tel : +32 3 8000 555
mail : info@pallieteren.be
Minder details Meer details
Links
Trefwoorden
Uitgebreide infotekst

De Pallieter van Timmermans kon maar niet genoeg krijgen van zijn streek. Ook vandaag weet het Pallieterland te bekoren met zijn unieke combinatie van goed leven, natuur en cultuur. Aan de ene kant heb je Lier, Lierke Plezierke, waar je urenlang kan kuieren op het begijnhof, langs de vesten of in de gezellige straten. Daarnaast heb je pittoreske gemeenten als Putte, Berlaar en Nijlen waar je met een beetje verbeelding Pallieter ziet rondlopen aan de Nete of tussen historische hoeves, molens en kastelen. En in Heist-op-den-Berg bekijk je de streek vanuit de hoogte!

Pallieteren is genieten. Genieten in de mooie natuur, maar ook genieten van lekker eten en drinken. De talrijke horecazaken hebben voor elk wat wild: van echte boerenkeuken tot de meest verfijnde gerechten. Ook de zoetebekken komen ruimschoots aan hun trekken. Wereldberoemd is natuurlijk het Liers Vlaaike, maar ook de Heistse Zwaantjes, Nijlense schijfkes en Putse Ridders morgen er zijn.

Geef punten/commentaar

Je bent al geregistreerd. Je kan je hier aanmelden.

Quoteer: