Marjan De Haer & Ann Fierens / Erard: harp x2
Dat de firma Erard niet alleen piano's maar ook schitterende harpen bouwde, zal na Maison Erard geen geheim meer zijn. Harpistes Marjan De Haer en Ann Fierens brengen hun prachtige instrumenten tot klinken in een concert vol muzikale ontdekkingen voor één en twee harpen. Tussendoor vertellen ze het publiek alles over de evolutie van de harp onder auspiciën van Erard.
- Wanneer
- zo 12/02/12 om 17:00
- Waar
-
Concertgebouw Kamermuziekzaal
't Zand 34, 8000 Brugge
Wegbeschrijving, Routeplanner De Lijn - Prijs
- € 20 (Individueel tarief: 20,00 EUR, Discovery: 10,00 EUR, +60: 17,00 EUR)
- Reservation
- Organisatie
- Concertgebouw
- Links
-
www.ticketsbrugge.be/tickets1.aspx?&l...
www.concertgebouw.be - Leeftijd
- 18+
- Doelgroep
- Volwassenen (18+)
Dat de firma Erard niet alleen piano's maar ook schitterende harpen bouwde, zal na MAISON ERARD geen geheim meer zijn. Marjan De Haer en Ann Fierens, twee harpistes die geregeld concerteren met Anima Eterna Brugge, brengen hun prachtige collectie Erardharpen tot klinken. Hun concertprogramma overspant haast twee eeuwen en omvat een schat aan muzikale ontdekkingen voor één en twee harpen. Tussen de werken door stellen de musici hun instrumenten voor en belichten ze de evolutie die de harp onder auspiciën van Erard doormaakte. Zo optimaliseerde Sébastien Erard de enkelvoudige pedaalharp rond 1790, en bouwde de firma amper twintig jaar later al dubbelpedaalharpen die de moderne gedaante van het instrument in vele opzichten voorafspiegelden. Dit concert is een unieke inwijding in de bouw van de harp en het repertoire voor dit poëtische instrument ten tijde van Erard.
Marjan De Haer: harp
Oeds van Middelkoop: fluit
Martina Forni: altviool
Johann L. Dussek
Sonate in c: Allegro-Andantino-Rondo
Louis Spohr
Sonate in c, WoO 23: Adagio-Allegro vivace
Elias Parish-Alvars
Romance in As: Andante con moto
Charles Bochsa
Etude in f nr 19: Allegro agitato
Franz Liszt
Romance oubliée: Andante malinconico
Claude Debussy
- Première Arabesque in Es
- Syrinx
- Trio pour flute, alto et harpe
Gepubliceerd via www.uitdatabank.be
Gepubliceerd via www.uitdatabank.be
© Beschrijving niet beschikbaar
Maak zelf een UiTiD
Met je eigen UiTiD ontvang je aanbevelingen op jouw maat, kan je deelnemen aan onze wedstrijden en inschrijven op onze nieuwsbrief.
Meld je direct aan via:
Geen Facebook, Twitter of Google-account?
Meld je aan met je UiTiD
Of registreer een nieuw UiTiD.