Het Betoog - Het Mannetje met de Bolhoed
Op 15 maart 2012 wordt Louis Paul Boon 100 jaar. Ter viering speelt Het Betoog zijn vergeten meesterwerk Het Mannetje met de Bolhoed.
- Wanneer
- do 29/03/12 van 20:30 tot 22:00 Meer data en locaties
- Waar
-
Theater Het Klokhuis
Parochiaanstraat 4-4A, 2000 Antwerpen
Wegbeschrijving, Routeplanner De Lijn - Wie
- Het Betoog
- Prijs
- € 15 (60+: 13,50 euro Groepen (+25 personen): 12 euro Studenten: 10 euro)
- Reserveren
-
+32 3 3389585
- Organisatie
- Kunstencentrum Vlaams Fruit
- Contact
-
info@vlaamsfruit.be
Telefoon: +32 3 2317181
Fax: +32 3 2264277 - Links
-
www.vlaamsfruit.be
www.hetbetoog.be
- Tags
- Boekenstad
Parijs, 1946. Een avond in de regen. Het uitgaansleven trekt zich traag op gang. Op de radio begint het luisterspel 'Atoombom' aan een misverstand. In geen tijd stort de stad zich in een massapsychose. En dat de bom hier en nu zal vallen! Twee mannetjes met bolhoed ondergaan de chaos: de één tijdens zijn paniekvlucht, de ander achter het raam van zijn belle étage. Hun blikken ontmoeten elkaar.
Op 15 maart 2012 wordt Louis Paul Boon 100. Ter viering speelt Het Betoog zijn vergeten meesterwerk Het Mannetje met den Bolhoed: een filmscenario uit 1946. Portret van de burger en zijn misverstand. Nooit in de cinema. Nu bij Het Betoog.
Gepubliceerd via www.uitdatabank.be
Op 15 maart 2012 wordt Louis Paul Boon 100. Ter viering speelt Het Betoog zijn vergeten meesterwerk Het Mannetje met den Bolhoed: een filmscenario uit 1946. Portret van de burger en zijn misverstand. Nooit in de cinema. Nu bij Het Betoog.
Gepubliceerd via www.uitdatabank.be
© Kunstencentrum Vlaams Fruit
Maak zelf een UiTiD
Met je eigen UiTiD ontvang je aanbevelingen op jouw maat, kan je deelnemen aan onze wedstrijden en inschrijven op onze nieuwsbrief.
Meld je direct aan via:
Geen Facebook, Twitter of Google-account?
Meld je aan met je UiTiD
Of registreer een nieuw UiTiD.