Erfrecht en voogdijschap. Zorgen voor een financieel toekomstplan.
Op deze informatie - en ontmoetingsavond krijg je tips en aandachtspunten omtrent erfrecht en voogdijschap. Deze avond is in de eerste plaats bedoeld voor familieleden van een persoon met een handicap. Luc Goutry specialiseerde zich als federaal volksvertegenwoordiger in alles wat gezondheidszorg te maken heeft. Vanuit deze ervaring geeft hij een toelichting.
- Wanneer
- ma 19/10/09 om 19:30 Meer data en locaties
- Waar
-
Colenscentrum - Colenszaal A (5de verdiep)
Dr L. Colenstraat 7, 8400 Oostende
Wegbeschrijving, Routeplanner De Lijn - Wie
- Luc Goutry
- Prijs
- € 3
- Contact
-
mantelzorg.zzwv@cm.be
- Links
-
www.ziekenzorg.be/cmz/nl/112/app/agen...
www.prettiggeleerd.be/show_org.php?fr...
Als ouders, broer/zus, voogd ... van een persoon met een handicap ben je ongetwijfeld heel erg bezig met de toekomst.
Wat als wij er niet meer zijn? Wat gebeurt er wanneer wij de verantwoordelijkheid voor onze boer/zus met een handicap moeten opnemen? Hoe kunnen wij er zeker van zijn dat onze zoon/dochter altijd voldoende inkomsten zal hebben om de nodige zorgen/begeleiding te betalen? Wat zijn de gevolgen van erfenissen voor (het inkomen van) een persoon met een handicap?
Op maandag 19 oktober 2009 komt de heer Luc Goutry. Als federaal volksvertegenwoordiger legt hij zich toe op alles wat met gezondheidszorg te maken heeft. Zo diende hij o.a. een wetsvoorstel in om het kluwen van beschermingsmaatregelen voor mensen met een mentale handicap te vereenvoudigen en de geboden bescherming transparanter te maken.
Op deze informatie - en ontmoetingsavond behandelt hij het thema 'Zorgen voor een financieel toekomstplan'. Hij geeft tips en aandachtspunten omtrent erfrecht en voogdijschap.
Organisatie: KVG West-Vlaanderen, Thuiszorgcentrum Oostende, Dienst Maatschappelijk Werk CM Oostende, Oppas plus en de Mantelzorgvereniging van Ziekenzorg CM Oostende.
Maak zelf een UiTiD
Met je eigen UiTiD ontvang je aanbevelingen op jouw maat, kan je deelnemen aan onze wedstrijden en inschrijven op onze nieuwsbrief.
Meld je direct aan via:
Geen Facebook, Twitter of Google-account?
Meld je aan met je UiTiD
Of registreer een nieuw UiTiD.