Hoog contrast menu inschakelen
Kijken en luisteren
  • Muziek (0)
  • Dans (0)
  • Theater (0)
  • Film (0)
  • Lezingen en debatten (0)
  • Festivals (0)
  • Sport (0)
Doen
  • Cursussen en workshops (0)
  • Quiz en spel (0)
  • Nachtleven (0)
  • Kermissen en feesten (0)
  • Uitstappen en rondleidingen (0)
  • Sport (0)
  • Fietsen en wandelen (0)
Bezoeken
  • Tentoonstellingen (0)
  • Musea en monumenten (0)
  • Natuur en landschappen (0)
  • Beurzen (0)
  • Markten en braderieën (0)
UiT met kinderen
  • Muziek (0)
  • Dans en theater (0)
  • Film (0)
  • Tentoonstellingen (0)
  • Evenementen en festivals (0)
  • Cursussen en workshops (0)
  • Recreatie en sport (0)
  • Literatuur (0)
  • Buiten (0)
Artiest Geboekt - Bibliotheek Liedekerke

© Provincie Vlaams-Brabant

Artiest Geboekt - Bibliotheek Liedekerke - GEANNULEERD

Deze activiteit werd geannuleerd wegens ziekte van Jan De Smet.

De bibliotheken en de cultuur- en gemeenschapscentra uit regio Pajottenland & Zennevallei slaan de handen in elkaar en brengen boeken en literatuur sterker in de kijker.
In Liedekerke hebben we Jan De Smet te gast.

Waar Openbare bibliotheek Liedekerke, Warandestraat, 1770 Liedekerke
Wanneer

woe 17/02/10 om 20:30

Prijs € 5 (30 euro voor de hele reeks)
Contact tel : +32 53 645581
mail : bibliotheek@liedekerke.be
Minder details Meer details
Links
Trefwoorden
Uitgebreide infotekst

Vanaf 21 november zullen 7 artiesten op doortocht langsheen de cultuur- en gemeenschapscentra in 7 bibliotheken halt houden voor een goed gesprek over boeken. Gastheer en interviewer Urbaan De Becker (voormalig journalist Radio 1) bespreekt er met hen de 7 boeken die hun leven hebben gekleurd.

Boeken zitten in de lift en boekenprogramma's winnen aan populariteit. De tijd is rijp voor een nieuw project rond literatuur en boeken in de regio, namelijk "artiest geboekt".
De artiesten zijn niet lukraak gekozen. In de komende maanden zijn ze te bewonderen op een van de podia in de verschillende cultuur- en gemeenschapcentra in de regio. Dit maakt het project uniek. Wie de voorstelling van de artiest gezien heeft, kan in de bib opzoek gaan naar de lievelingsboeken van de artiest. De liefhebber van boeken kan dan weer door de keuze van de artiest geraakt zijn en in het cultuurcentrum zijn of haar voorstelling gaan bewonderen.
Het lijstje met artiesten is niet min, ze hebben allen een zeer diverse artistieke loopbaan en een uitgesproken mening over boeken.
Kortom, "artiest geboekt" zal deze winter en de komende lente de regio kleuren. Alle info vind je op http://artiestgeboekt.blogspot.com of in een van de bibliotheken en cultuurcentra in de buurt.

Geef punten/commentaar

Je bent al geregistreerd. Je kan je hier aanmelden.

Quoteer: